Przygotowania do MFIL-ka ;)

Posted by: KIKI  :  Category: Niusy

Jak już pisaliśmy wam wcześniej przygotowania do MFIL wchodzą w ostateczne stadium a nasz facebookowa grupa aż kipi od komentarzy i wpisów. Wszyscy już nie możemy doczekać się spotkania face to face bo te facebookowe mamy już za sobą 🙂 . Wszyscy uczestnicy szkół wydają się być niesamowicie fajni i pozytywnie zakręcenie więc nie możemy się już doczekać naszego wspólnego spotkania ale za nim do niego dojdzie jeszcze praca. Dziś spotkaliśmy się z uczestnikami szkoły z subregionu ostródzkiego w MKIS, aby wykonać zadania przydzielone naszej szkole w trakcie spotkania przygotowawczego MFIL w Wilimach. Do naszych zadań należało wykonywanie biretów dla uczestników naszej szkoły i pozostałych szkół, krótko mówiąc wykonaliśmy 80 biretów, które śnić nam się będą po nocach jeszcze dłuuuugo 😉 . Następnie przygotowaliśmy wszystko do prezentacji naszej szkoły oraz wypracowywaliśmy pomysły zabawę animacyjny do udziału w której zaprosimy pozostałych uczestników MFIL. My jesteśmy już gotowi i z niecierpliwością odliczamy dni do spotkania <3. Ważne jeśli jeszcze się nie zgłosiliście e śpieszcie się czasu coraz mniej 🙂

  

Comments are closed.